Настановча нарада з виробничої практики

30 серпня викладачі Коломийського навчально-наукового інституту провели  нараду з виробничої практики для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності «Початкова освіта». У нараді взяли участь завідувач кафедри педагогіки і психології, доцент, кандидат педагогічних наук Оксана Іванівна Поясик, гарант ОП «Початкова освіта», доктор педагогічних наук, професор Віолетта Валеріївна Лаппо, керівник практики інституту Галина Михайлівна Волощук.  Варто зазначити, що ивробнича педагогічна практика на 4 курсі є логічним продовженням попередньої виробничої практики  студентів і завершальним етапом професійно-педагогічної підготовки бакалавра. Вона передбачає багатогранну діяльність студента на робочому місці вчителя початкових класів  та класного керівника. Проходячи практику в закладах загальної середньої освіти, майбутній фахівець адаптується до умов реального освітнього простору. Зміст педагогічної практики на ІV курсі передбачає ті ж складові, що і на IІІ курсі, але із врахуванням особливостей науково-дослідної, діагностичної діяльності вчителя з учнями, що зумовлює різноманітність форм, методів, засобів навчання і викладання.