Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наукові перспективи та методичні інновації в розвитку ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ».

18 квітня відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція
«Наукові перспективи та методичні інновації в розвитку ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ». У її роботі взяли участь здобувачі вищої школи з різних навчальних закладів України.
Студенти Коломийського навчально-наукового інститут, спеціальностей 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта(Українська мова і література) мали нагоду також взяти участь у цій конференції. Доповіді учасників були креативними, цікавими і повчальними.
Захарія Наталія, студентка 3 курсу денної форми навчання, мала честь презентувати доповідь на тему «Формування моральних цінностей у молодших школярів засобами народних казок». Відрадно те, що цей виступ отримав багато позитивних відгуків.
Науковий керівник – Оксана Поясик, завідувачка кафедри педагогіки і психології.
Дякуємо ЗСУ за можливість втілювати в життя задумані мрії🇺🇦🕊️.
Коломийський навчально-науковий інститут ПНУ ім. В. Стефаника