Виробнича практика у студентів спеціальності Початкова освіта

Під час проходження виробничої практики в Бурштинському ліцеї № 3 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області, здобувачка вищої освіти спеціальності Початкова освіта Маслій Ірина у рамках Шевченківських днів організувала виховний захід у 3-Б класі. Мета заходу: поглибити знання учнів про особистість Тараса Шевченка та його роль в історії; розкрити образ митця як людини могутньої волі та незламного духу; формувати громадянськість, почуття національної самосвідомості школярів, толерантність, власний погляд на окреслену проблему;  виховувати любов до рідної землі й повагу до її історії. Під час проведення виховного заходу, діти брали участь у різноманітних активностях, спрямованих на ознайомлення з творчістю Тараса Шевченка та його спадщиною. Зокрема було використано декламування віршів, читання уривків творів Тараса Шевченка та інші інтерактивні методи навчання.