Захист курсових робіт з методик

У студентів 4 курсу спеціальності 013 “Початкова освіта” освітнього рівня “бакалавр” 19 січня 2024 року відбувся захист курсових робіт з методик. Студенти успішно представили свої науково – експериментальні дослідження у галузі методики навчання природничої освітньої галузі. Всі представлені курсові  роботи засвідчують ґрунтовне знайомство студентів з науковою літературою з обраних проблем,  вміння глибоко та ґрунтовно аналізувати певні явища та відповідні поняття.

Екзаменаційна комісія у складі Оксани Поясик (завідувачки кафедри педагогіки і психології) , Віолети Лаппо (професорки кафедри педагогіки і психології),  Ольги Слипанюк (доцентки кафедри педагогіки і психології) за результатами захисту зауважила, що більшість  студентів на високому і достатньому рівні володіють методами наукового дослідження, вміють використати теоретичні знання з фахових методик  у практичній роботі.