Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

1 грудня 2023 року  завідувач кафедри педагогіки і психології Оксана Поясик та професор кафедри Віолетта Лаппо взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми утвердження в учнівської та студентської молоді української національної та громадянської ідентичності».

Мета конференції: теоретико-методологічне осмислення проблеми національної і громадянської ідентичності та науково-методичне обґрунтування організації виховної діяльності учнівської і студентської молоді у закладах освіти в умовах війни.

Основні напрями роботи конференції:

1. Міжособистісна ідентичність як духовний символ національно-культурного надбання.
  2. Національна ідентичність: розуміння життя нації, його цінування та збереження.
  3. Національна і громадянська ідентичність молоді: на шляху до плекання.
  1. Життя молоді у безпеці як соціальний виклик.