Турнір з волейболу, присвячений Дню студента

07 листопада у Коломиї відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню студента.
Організатор турніру – ️ Управління спорту Коломийської міської ради.
В турнірі взяли участь вісім навчальних закладів вищої, фахової та професійно-технічної освіти Коломийської ТГ, серед яких команду Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного імені Василя Стефаника представляли студенти спеціальностей Середня освіта (фізична культура) та Початкова  освіта.
Усі️ команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі.
В підсумку, призові місця розподілилися таким чином:
1 місце – КОЛОМИЙСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
2 місце – ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
3 місце – ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
В номінації “Кращий гравець турніру” перемогу здобув гравець Роман Василевський студент  2 курсу спеціальності  Середня освіта (фізична культура) Коломийського навчально-наукового інституту
Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!