Навчальна практика у студентів 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта

Навчальна практика (ознайомлювальна у НУШ) у студентів 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта відбувається відповідно до графіка навчального процесу та згідно наказу ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.  Відповідно до розпорядження, навчальна практика проходила на базі Коломийського ліцею №1 імені Василя Стефаника.

Мета навчальної практики (Ознайомлювальної у НУШ) – ознайомити студентів другого курсу із особливостями організації навчально-виховного процесу у закладах загальної середньої освіти відповідно до концепції НУШ, зокрема, початкової ланки освіти; сформувати практичні уміння і навички щодо виконання функцій учителя нової української школи; розвинути творчу ініціативу, сприяти реалізації особистісного творчого потенціалу здобувачів вищої освіти.

Впродовж чотирьох тижнів під керівництвом керівника практики доцента кафедри педагогіки і психології Ольги Слипанюк та учительки Анни Адамів, студенти ознайомлювалися з  навчально-методичним забезпеченням навчального процесу, з основними формами роботи при вивчення окремих навчальних дисциплін та з правилами техніки безпеки під час повітряної тривоги у ліцеї.