Навчальна практика в НУШ

Cтуденти Коломийського навчально-наукового інституту спеціальностей «Початкова освіта» та «Середня освіта (українська мова і література)» і керівник навчальної практики в НУШ, доцент кафедри педагогіки і психології Ольга Слипанюк, а також керівник практики інституту, доцент кафедри філології Галина Волощук відвідали урок в 4-В класі Коломийського ліцею № 1 імені Василя Стефаника, який провела талановита і знана в Україні педагогиня Елла Богданівна Неміш
Плідна співпраця Коломийського навчально-наукового інституту з Коломийським ліцеєм № 1 імені Василя Стефаника триває вже більше 15 років. Багато вчителів ліцею – випускники Коломийського інституту. Щороку студенти спеціальностей «Середня освіта (українська мова і література)», «Початкова освіта» та «Середня освіта (фізична культура)» згідно з договорами проходять навчальні та виробничі практики в ліцеї.
Сьогодні ж подаємо студентський фідбек про відвіданий урок у 4-В класі Коломийського ліцею № 1, який провела Елла Богданівна Неміш
«Сьогодні я отримала дуже цінний, прекрасний та інформативний досвід, адже я була на практиці в ролі спостерігача. Це відбулося в Коломийському ліцеї 1 ім. Василя Стефаника. Відвідали ми урок математики в 4-В класі. Враження в мене дивовижні. Я можу сміливо заявити, що цю атмосферу захоплення створила прекрасна педагогиня, вчителька цього ж класу Неміш Елла Богданівна. Я була приємно здивована креативністю, здатністю керувати навчальним процесом. Учні, звичайно, теж молодці. Вони були дуже активними, завзятими та уважними, а це є дуже важливо. Особисто я ще й досі почуваюся захопленою. В мене просто чудові враження! І завдячую всім, хто приклав сьогодні до цього зусиль», – студентка спеціальності «Початкова освіта» Мар’яна Лазарович.