Європейський майстер-клас «Навчання… Кар’єра… Успіх…»

Студенти спеціальностей «Початкова освіта» і «Психологія» взяли участь у європейському майстер-класі «Навчання… Кар’єра… Успіх…», організований Університетом Humanitas (Польша), який проводив Томаш Кук, віце-президент з питань міжнародної співпраці. Під час першої частини тренінгу студенти конкретизували особисті життєві пріоритети, формулювали близькі і далекі цілі, планували шляхи і добирали засоби для їх досягнення. В процесі жвавого обговорення студенти визначали власні сильні та слабкі сторони та навчилися перетворювати слабкі сторони у переваги, що є передумовою досягнення поставленої мети.

МК «Навчання… Карєра… Успіх…»

Є дві групи людей. Перша, котра здатна приймати

рішення самостійно, та друга, котра дозволяє

іншим вирішувати, що для них найкраще. Ти в котрій групі?

Томаш Кук

Шановні студенти спеціальностей психологія та менеджмент,

Університет Humanitas у Сосновці запрошує взяти участь у європейському майстер-класі «Навчання… Карєра… Успіх…», організований для студентів вашого університету. Майстер-клас складається з двох тренінгів, які тривають по 90 хв. Цей курс організований спеціально для вас і є частиною навчальної програми нашого університету.

Завдяки майстер-класу ви навчитеся стратегічно планувати та будувати свою професійну кар’єру, програмуючись на успіх. Разом з нами ви краще зрозумієте свої сильні та слабкі сторони і дізнаєтеся, як їх використати. Майстер-клас допоможе вам сформувати свою ціль та способи її реалізації. Ви повірите у свій потенціал.

Після закінчекння МК кожен учасник отримає європейський міжнародний сертифікат WSH.

Щоб отримати доступ до МК:

1. Виберіть один із запропонованих термінів у таблиці і запишіться на зустріч № 1 та зустріч № 2. Пам’ятайте, що кількість осіб у групі обмежена до 14 осіб.
  2. Зачекайте на електронне повідомлення з матеріалами для занять та посиланням із запрошенням на заняття в Zoom.
  3. Після завершення занять Ви отримаєте сертифікат Університету Humanitas, який підтверджує, що Ви набули вищеописані навички. Одночасно матимете можливість отримати наш польський диплом в одній із двох галузей навчання: психології та менеджменту. Ми розповімо вам, як це можна зробити.

Тільки ви отримуєте доступ до МК безкоштовно!

Звучить спокусливо? Чекаємо на вашу заявку за електронною адресою:

international@humanitas.edu.pl

Нижче наведено опис усієї програми, котру ви можете пройти під час навчання в WSH.

Освіта, кар’єра, успіх – практичний тренінг для студентів

Поставлені цілі:

1. Сформулюйте SMART мету, виходячи зі своїх сильних і слабких сторін
  2. Самопрезентація без помилок – формування іміджу перед роботодавцем
  3. Використання нейролінгвістичних прийомів у створенні свого образу під час співбесіди
  4. Побудова міцних стосунків у командах
  5. Можливість побудови відкритих питань та їх вплив на спілкування
  6. Можливість встановлення професійних контактів.

Методи, з якими будемо працювати:

1. Mind mapping
  2. Запис відеоматеріалів
  3. Робота з аркушами
  4. Колективні дискусії
  5. Саморефлексія із застосуванням інструментів коучингу
  6. Зустрічі на платформі Zoom.

І, до того ж, ми даємо 100% гарантію, що отримаєте такі навички:

1. Студент презентуватиме себе та свої навички під час співбесіди навіть за 5 хвилин.
  2. Студент правильно розпізнає типові моделі функціонування природи людини, які допомагають у комунікації з людьми.
  3. Студент вільно налагоджує контакти з новими людьми та уміло керує розмовою.
  4. Студент вміє визначати власні сильні та слабкі сторони та перетворювати слабкі сторони у переваги. Він впевнений у власних уміннях та навичках.
  5. Студент має детальний план розвитку своєї професійної кар’єри.