Зустріч з випускниками ліцеїв Матеївецької ТГ

У рамках проєкту “Університет для учнів”, який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), відбулася  онлайн-конференція з  учнями 10 і 11 класів та вчителями ліцеїв  Матеївецької ТГ. З умовами Вступу 2023 року всіх присутніх ознайомили провідний фахівець з профорієнтації  Галина Волощук та  відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуард Лапковський. Про  Коломийський навчально-науковий інститут, його освітні програми, зокрема Середня освіта (фізична культура), Середня освіта (українська мова і література), Початкова освіта, Психологія, розповіла завідувачка кафедри педагогіки і психології Оксана Поясик.