Міжуніверситетський онлайн-лекторій

З 28 березня 2022 року розпочав свою роботу міжуніверситетський онлайн-лекторій, у якому беруть участь викладачі трьох університетів:
Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Зустрічі, які включено до лекторію, будуть проводитися до 01 квітня.
29 березня відбулася онлайн-лекція докторки педагогічних наук, професорки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Янкович Олександри Іванівни на тему “Освітні технології: теоретичні аспекти”.
У лекції, яка була дуже цікавою, грунтовною за змістом і формою презентації, взяло участь понад 90 учасників.