Профорієнтаційна робота викладачів кафедри педагогіки і психології

Викладачі кафедри педагогіки і психології зустрілися зі студентами 2 і 4 курсів Коломийського політехнічного коледжу за спеціальностями “Інженерія програмного забезпечення”, “Технології легкої промисловості”, “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. Завідувачка кафедри Поясик О. І. розповіла здобувачам про спеціальності, за якими здійснюють підготовку фахівців, зокрема 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта (українська мова та література), (фізична культура), 053 Психологія, та можливостями працевлаштування випускників.
Відповідальний секретар приймальної комісії Коломийського навчально-наукового інституту Слипанюк О. В. ознайомила з умовами вступу та правилами прийому до університету.