Онлайн-вебінар «Впровадження Стандарту вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в практичну діяльність ЗВО України»

20 квітня  відбувся онлайн-вебінар «Впровадження Стандарту вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта» в практичну діяльність ЗВО України», котрий був організовано з метою обговорення напрямів впровадження Державного стандарту першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 013 «Початкова освіта», в освітній процес ЗВО України, з ініціативи завідувачки кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету.

Цікавими і  обгрунтованими були доповіді і презентації учасників вебінару. Зокрема основні аспекти підготовки освітньо-професійних програм бакалаврського рівня розкрили Шапошнікова І. М. та Федірчик Т. Д. Кореляцію компетентностей та програмних результатів навчання у стандартах вищої освіти зі спеціальності 013 «Початкова освіта» висвітлила Хижняк І. А. На формуванні комунікативної компетентності в змісті освітніх компонент зосередила увагу Бірюк Л. Я.  Інструкцію та рекомендації МОН з оновлення Стандартів вищої освіти представила Міненок А. О.

Цей вебінар став першим професійним кроком суспільного обговорення щодо оновлення освітньо-професійної програми спеціальності 013 Початкова освіта  у відповідності до Стандарту вищої освіти, до якого долучилися викладачі кафедри педагогіки і психології Коломийського навчально-наукового інституту: Лаппо В. В. (гарант програми) та Поясик О. І. (завідувачка кафедри).