Зустріч студентів з асистентами вчителів

16 квітня студенти 3 і 4 курсів  спеціальності «Початкова освіта» та викладачі кафедри педагогіки і психології Микитюк Г. Ю. і Чепіль М. В.  мали цікаву зустріч з асистентами вчителів ліцеїв і гімназій  міста Коломиї.  На онлайн зустрічі ми розглянули важливе питання сьогодення – включення в навчальний процес дітей з особливими потребами і роль асистента вчителя у роботі з дітьми. Спілкування було цікавим і насиченим, студенти з захопленням слухали доповідачів і задавали запитання педагогам, які ділилися своїми думками, враженнями і пропозиціями. Ми вдячні за зустріч директорці інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради Л. Михайловій, асистентам вчителів Н. Скрипецькій, Н. Якубів, Б. Кармаліта, Б. Вербіщук, М. Бабінській, Б. Куровській А. Федорчак, У. Зварич, І. Семчук, І. Дем`янюк, Н. Юрчук. Щиро бажаєм педагогам досягнень у роботі дітьми.