Онлайн – зустріч з випускниками Спаського ліцею

9 квітня за сприянням вчителя зарубіжної літератури Спаського ліцею імені Івана Франка Нижньовербізької сільської ради Гоянюк М.М., викладачі кафедри педагогіки і психології Коломийського ННІ  провели онлайн-зустріч з випусниками, на якій було надано консультацію щодо правил прийому до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Зокрема, Ольга Слипанюк ознайомила майбутніх абітурієнтів зі структурою ПНУ, стипендіями і науковими можливостями студентів. Завідувач кафедри Оксана Поясик розказала випускникам ліцею про освітні програми , які реалізуються у Коломийському ННІ та надала інформацію щодо необхідних ЗНО на кожну освітню програму.
Марія Чепіль провела консультацію щодо реєстрації електронних кабінетів та строків подачі документів до закладів вищої освіти.
У процесі зустрічі викладачі кафедри ознайомили учасників із сайтом ПНУ і Коломийського ННІ та надали роз’яснення, щодо підбору спеціальності за предметами ЗНО.
Дякуємо за сприяння у проведенні зустрічі дирекції ліцею та класному керівнику 11 класу.