Студент Віктор Голіней встановив рекорд України з класичного жиму лежачи

3-6 квітня у місті Хмельницький пройшов Чемпіонат України з класичного жиму лежати в якому взяли участь понад 200 спорсменів з усіх регіонів нашої країни. Змагалися спортсмени  різних вікових груп – юнаки і дівчата, юніори і юніорки, чоловіки і жінки та ветерани.

Студент Коломийського навчально-наукового інституту  Віктор Голіней (майстер спорту України міжнародного класу) виборов  1 місце у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 246 кг та встановив рекорд України з класичного жиму лежачи серед юніорів та  серед дорослих.

Спортсмен тренується під керівництвом бригади тренерів вищої категорії Василя Грицка та Анни Литвин, які є  випускниками нашого інституту спеціальності «Середня освіта (фізична культура)».