Педагог майбутнього – урокодавець чи дослідник?

25 березня з ініціативи Криворізького державного педагогічного університету відбулась зустріч стейкхолдерів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за участі представників 26 провідних університетів України. Від нашого університету запрошено професора кафедри педагогіки і психології КННІ Лаппо В.В.
Учасники зустрічі ділились досвідом залучення здобувачів освітніх програм педагогічного спрямування до науково-дослідницької діяльності. Акцентовано увагу на важливості спрямування майбутніх педагогів до реалізації наукових гранnів, дослідницьких проєктів, публікації результатів власних досліджень у вітчизняних і зарубіжних фахових виданнях.
У своїй доповіді професор Лаппо В.В. наголосила на необхідності опанування студентами основ наукознавства задля усвідомлення значення пошукової діяльності в контексті модернізації сучасного освітнього простору.