Всеукраїнський науково-практичний семінар «Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи»

Сьогодні у Національній академії педагогічних наук України відбувся науково-практичний семінар для вчителів, керівників закладів освіти, аспірантів, методистів, науково-педагогічних працівників «Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021 (Подолання викликів у період карантину, спричиненого COVID-19)».
Організатори – МОН України, НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Інститут модернізації змісту освіти, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Участь в онлайн-семінарі ще раз доводить, що практичний досвід вчителів – це неоціненне джерело для майбутніх фахівців.