Захист навчальної практики 2019-2020 н.р.

Навчальна практика проводиться  для студентів спеціальності 013 «Початкова освіта» на 1-му курсі у другому семестрі.

Навчальна практика проводилася відповідно до навчального плану підготовки та графіку навчального процесу впродовж двох тижнів (з 03.02.2020р по14.02.2020р.).

Мета навчальної практики  – поглибити практичне вивчення місцевої флори і фауни, оволодіти на практиці методами дослідної роботи в польових умовах, закріпити набуті теоретичні знання з природознавства, екології, краєзнавства.

Завдання практики:

– безпосередньо в природі вивчити окремі рослини і тварини,  їх угрупування;

– ознайомитися з основними формами,  різноманітністю, віковими і сезонними змінами рослин й тварин, способами розмноження і розповсюдження залежно від екологічних умов та основами їх збереження;

– засвоїти методи збирання  краєзнавчої інформації і розвинути уміння проведення екскурсій та позакласних заходів.

–  вивчення   місцевої  флори   та   фауни,   ознайомлення   з   її різноманіттям;

– ознайомлення   з   окремими   біоценозами  та   методами  їх вивчення;

–  вивчення  основних  екологічних  груп  та  життєвих  форм рослин і тварин;

–  збір   гербарію  рослин,   колекцій  безхребетних   водойм  та ґрунту, комах.

–  знати  порядок  і  правила  проведення  фенологічних спостережень;

–  оволодіти  основами  охорони  рослинного  і  тваринного світу.