Виробнича практика 1 триває. Виховний захід студентки спеціальності 013 Початкова освіта

15 лютого 2021 року на платформі Zoom відбувся виховний захід онлайн з учнями 1-Б класу Рожнівського ліцею “Гуцульщина” імені Федора Погребенника на тему “Про Стрітення Господнє”. Захід провела студентка ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта Кричун Ярослава: “Незважаючи на карантинні обмеження, ми долаємо всі перепони, зустрічаємось і обговорюємо традиції та звичаї Гуцульщини на Стрітення, дивимось повчальну історію про “Лютий лютує,бо весну вже чує”, читаємо вірші та слухаємо легенди. Дякую діткам за активну участь та класному керівнику Галині Юріївні Радиш за допомогу в організації виховного заходу”.