Співпраця з освітянами міста

Як приємно згадати роки, коли навчалася в Коломийській середній школі № 1 ім. В. Стефаника (сьогодні Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника Коломийської міської ради)а потім ще й працювала в рідній школі.
Сьогодні на зустрічі із заступницею директора з навчально-виховної роботи Лілією Граб (до слова, випускниця Коломийського навчально-наукового інституту спеціальності “Початкова освіта”) говорили про життя нинішньої школи, а також про зв’язок з вищою школою. Мала нагоду розповісти колегам-освітянам про умови вступу 2023 і їхні цьогорічні особливості до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Також повідомила про освітні програми, за якими здійснює підготовку Коломийський навчально-науковий інститут, зокрема про спеціальності Початкова освіта, Середня освіта (українська мова і література) та Середня освіта (фізична культура). Інтерес до розмови виявила і класна керівниця 11 класу Наталія Матейчук.
Оксана Поясик – завідувачка кафедри педагогіки і психології Коломийського навчально-наукового інституту.