Зустріч з абітурієнтами

19 травня завідувачка кафедри педагогіки в психології провела профорієнтаційну роботу з випускниками Печеніжинського ліцею Печеніжинської  селищної ради. Під час зустрічі розповіла майбутнім абітурієнтам про терміни створення електронних кабінетів, подачі заяв, правила вступу до Коломийського навчально-наукового інституту, також про освітні програми за якими готують у ЗВО, зокрема Середня освіта (фізична культура), Середня освіта (українська мова і література) та Початкова освіта. Зазначила, що цьогоріч на навчання за контрактною формою на спеціальність Початкова освіта здійснюється тільки за мотиваційним листом.
Також відвідуючи Рунгурський ліцей, зустрілася з директором Миколою Михасюком, якому повідомила про умови вступу 2023.