Зустріч з директором Інклюзивно-ресурсного центру Людмилою Михайловою

У Коломийському навчально-науковому інституту відбулася зустріч з директором Інклюзивно-ресурсного центру Людмилою Михайловою. Пані Людмила розказала студентам інституту про основні напрямки роботи центру, його завдання та потреби. Центр працює з дітьми з особливими освітніми потребами, його працівники охоплюють всі напрямки інклюзії, які потрібні в навчальному процесі особливим діткам. Також пані Людмила розказала про потребу шкіл Коломийської громади у спеціалістах професії реабілітолога, дефектолога, логопеда. Розказала про цікаві соціальні проекти, ініційовані центром, а саме: інклюзивний футбол, театральний гурток, у планах створення соціального кафе, де будуть працювати люди з особливими потребами. Студенти брали активну участь у цікавій, пізнавальній лекції. На майбутнє планується співпраця студентів з центром, відвідування практичних занять, спілкування та навчання. Дуже дякуємо за зустріч!