Звітна наукова студентська конференція за 2021 рік

07 квітня 2022 року в рамках звітної наукової конференції університету за 2021 рік відбулося звітна конференція студентів Коломийського навчально-наукового інституту. У засіданні підсекції педагогічних наук, на котрому були присутні 18 учасників, взяли участь здобувачі  спеціальностей Початкова освіта та Середня освіта (фізична культура).
Зокрема, про сучасні реалії Нової Української Школи в умовах інклюзивної освіти розповіла Я. КРИЧУН.
Розвиток читацької компетентності в сучасному освітньому просторі презентувала М.КОПЧУК.
М. ЮРАЩУК ознайомила присутніх з роботою з обдарованими дітьми на уроках «Я досліджую світ».
Тема дослідження І. МАСЛІЙ була «Вплив мобільних телефонів на нервову систему дітей шкільного віку».
Про специфіку виховної роботи в умовах НУШ доповіла В. УРБАНОВИЧ.
І. ЛУКАЧ ознайомила з темою «Рухливі ігри як засіб розвитку швидкісно-силових якостей молодших школярів».
Легка атлетика як засіб розвитку швидкісно-силових якостей школярів була темою А.ДЬОГТЄВОЇ.