Тиждень науки у Коломийському навчально-науковому інституті ПНУ

Сьогодні, 8 квітня 2021 року у рамках Тижня науки у Прикарпатському національному університеті відбулося спільне онлайн-засідання звітної наукової студентської конференції за 2020 рік Коломийського ННІ на платформі Cisco Webex. Учасники конференції (більше 30 осіб), мали змогу представити результати досліджень різних спеціальностей інституту.

З доповідями виступили:

1. Професійне вигорання вчителів початкових класів. – студ. ІІІ курсу Я. КРИЧУН. (Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент О.І. ПОЯСИК).
  2. Зміни функціонального стану системи кровообігу при виконанні максимальних фізичних навантажень. – студ. І курсу І. РАЧУК. (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент О.В. СЛИПАНЮК)
  3. Діалектна лексика іншомовного походження у селі Кобилець Коломийського району. – Студ. ІІ курсу Р. ОСТАЩУК. (Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент М. П. КОВАЛЬЧУК).
  4. Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу – в друкованих спогадах свідків, творах літератури і мистецтва. Студ. ІV курсу В. КУЗЬМИН. (Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент Г.М. ВОЛОЩУК).

Після чого учасники мали змогу обговорювати свої дослідження в окремих підсекціях.

Зокрема у роботі  підсекції педагогіки, психології та методик навчання і підсекції  фізичної культури та природознавства  було обговорено такі дослідження:

– «Інноваційні педагогічні технології активізації навчання на уроках української мови.» – Студ. ІV курсу А. БІРЧАК.  (Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент О.В. РУСАКОВА.)

– Основи соціальної роботи у закладах інклюзивної освіти. – Студ. ІV курсу Р. ЯКУБОВСЬКА.(Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор В.В. ЛАППО).

– Формування інклюзивної компетентності вчителя початкових класів.- Студ. ІV курсу Ю. ПАВЛЮК. (Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор В.В. ЛАППО).

– Інтерактивні форми роботи з обдарованими дітьми на уроках української мови.-  Студ. ІV курсу Х. ДЖИГРИНЮК. (Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент О.В. РУСАКОВА.)

–  Актуальні проблеми інклюзивної освіти. – Студ. ІV курсу О. МОРОЧИЛО.(Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор В.В. ЛАППО)

– Роль мовної освіти у формуванні інтелектуально-розвиненої, висококультурної особистості. – Студ. ІV О. КЕЙВАН. (Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент О.В. РУСАКОВА)

–  Психологічні особливості формування особистості молодшого школяра. – Студ. ІV курсу Ю. ПАВЛЮК. (Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Г.Ю. МИКИТЮК)

– Психологічний вплив сім’ї на моральний розвиток дитини молодшого шкільного віку. – Студ. ІV курсу О. МОРОЧИЛО.(Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Г.Ю. МИКИТЮК)

– Діагностика психологічної готовності дітей підготовчої групи дитячого садка до шкільного навчання. – Студ. ІІІ курсу  Д. ГАШИНСЬКА. (Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Г.Ю. МИКИТЮК)

– Зміни функціонального стану системи кровообігу при виконанні максимальних фізичних навантажень. –  Студ. І курсу І. РАЧУК. (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент О.В. СЛИПАНЮК).

– Розвиток координаційних якостей з допомогою ігрової діяльності. – Студ. ІV курсу І. ІВАНЮК. (Науковий керівник – старший викладач М.В. ЧЕПІЛЬ)

– Зміни будови серця внаслідок значних фізичних навантажень, малорухливого способу життя та шкідливих звичок. – Студ. І курсу Р. ГРИНОВЕЦЬКИЙ. (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент О.В. СЛИПАНЮК)

– Вплив навколишнього середовища на ріст і розвиток дитячого організму. Студ. І курсу Л. ДІНО. (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент О.В. СЛИПАНЮК)

– Вплив рухливих ігор на розвиток фізичних якостей молодших школярів.

Студ. ІV курсу І. БАБУРОВА. (Науковий керівник – старший викладач М.В. ЧЕПІЛЬ)

-Особливості роботи з обдарованими дітьми на уроках «Я досліджую світ». Студ. ІV курсу М. МАТІЙЧУК. (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент О.В. СЛИПАНЮК)

Дякуємо учасникам за активну участь у конференції, за цікаві, змістовні презентації!

Бажаємо успіхів і творчих здобутків в науковій діяльності!