Настановча конференція з виробничої практики 1 для студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта»

05 лютого 2021 року проведено настановчу нараду з питань організації виробничої практики 1 для студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» денної форми навчання. Згідно з наказом ректорату студенти проходитимуть практику з 08 лютого 2021 року до 05 березня 2021 року. В настановчій конференції взяли участь керівник практики КННІ, доцент кафедри філології Волощук Г.М і керівники-методисти: з української мови та літературного читання – доцент кафедри філології Русакова О.В., з математики – професор кафедри педагогіки та психології Лаппо В.В., з природознаства та основ здоров’я – доцент кафедри педагогіки і психології Слипанюк О.В., з педагогіки – завідувач кафедри педагогіки і психології, доцент Поясик О.І., з психології – доцент кафедри педагогіки і психології Микитюк Г.Ю.
Виробнича практика 1 студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» передбачає узагальнення, систематизацію і поглиблення загально-педагогічних знань, умінь і навичок, а також підготовку до виконання всіх функцій учителя і реалізацію системи навчально-виховної роботи з учнями. Особливість цієї практики в тому, що студенти включаються в коло реальних проблем професійної праці вчителя, ознайомлюються з реальним змістом і обсягом цієї роботи. Разом з тим практика як форма професійної підготовки у вищій школі, маючи в основі професійні знання, спирається на конкретно визначений теоретичний фундамент з дисциплін психолого-педагогічного циклу, забезпечуючи практичне пізнання закономірностей і принципів професійної діяльності, оволодіння способами їхньої організації. В процесі виробничої практики здійснюється не лише перевірка теоретичної та практичної підготовки студента, але й створюються умови для розкриття потенційних можливостей студента як майбутнього педагога.