Зустріч із стейкхолдерами

01 грудня відбулася чергова зустріч студентів Коломийського навчально-наукового інституту спеціальності «Початкова освіта» зі стейкхолдерами організованою працівниками кафедри педагогіки і психології.

На зустріч було запрошено Клімковську С. І., заступника начальника відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти в Івано-Франківській області, Бордуна Л. Б., начальника управління освіти Коломийської міської ради, Вольську С. М. заступника начальника освіти Матеївецької ОТГ, Яворського М. Т., начальник відділу освіти, молоді та спорту Печеніжинської ОТГ, Лаврука В. М., директора Пістинського ліцею.

Студенти і викладачі мали нагоду розпитати гостей про нові тенденції в освітньому середовищі початкової школи.

Зокрема, Клімковська С. І. наголосила на важливості опанування технологіями дистанційного навчання.

Бордун Л. Б. акцентував увагу на значенні методологічного підходу в подальшій реалізації Освітньої програми спеціальності «Початкова освіта». Водночас зауважив, що сучасному вчителю-початківцю необхідно опановувати різноманітними інформаційними програмними продуктами освітнього спрямування.

Вольська О. М. розповіла про інновації у професійному зростанні вчителів початкових класів.

Лаврук  В. М. відзначив високий рівень фахової підготовки випускників Коломийського навчально-наукового інституту, свідченням якого є те, що двоє випускників  закладу є заступниками директора з навчально-виховної роботи.

Студенти мали нагоду одержати інформацію щодо перспектив професійної діяльності майбутніх бакалаврів початкової освіти.