Профорієнтаційна робота зі студентами Коломийського медичного коледжу імені Івана Франка

5 листопада завідувачем кафедри педагогіки і психології Оксаною Поясик і заступником директора Коломийського навчально-наукового інституту Ольгою Слипанюк проведено профорієнтаційну роботу зі студентами Коломийського медичного коледжу імені Івана Франка.

Зокрема, Оксана Поясик ознайомила студентів зі спеціальностями Коломийського навчально-наукового інституту та роздала рекламні матеріали для більш детального інформування про спеціальності. Ольга Слипанюк надала інформацію щодо особливостей навчання на спеціальностях інституту.
Студентів випускних курсів було проінформовано про особливості вступу на основі диплома молодшого бакалавра.
Також було проведено анкетування студентів коледжу, щодо майбутньої професії.