Захист виробничої педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» денної та заочної форм навчання на платформі ZOOM

За період виробничої педагогічної практики з 1 вересня 2020 року по 9 жовтня 2020 року студенти вдосконалили знання з методики викладання української мови та літератури, математики, природознавства, основ здоров’я, а також вимоги до мінімуму змісту й рівня підготовки учнів з цих навчальних дисциплін, встановлені державним освітнім стандартом.
Студенти виявили вміння розробляти й проводити різноманітні за формою навчання заняття, найбільш ефективні під час вивчення відповідних тем і розділів програми, адаптуючи їх до різних рівнів підготовки учнів; зрозуміло, логічно викладати зміст нового матеріалу, спираючись на знання й досвід учнів; організовувати навчальну діяльність учнів, керувати нею й оцінювати її результати; розвивати інтерес учнів та мотивацію навчання, формувати й підтримувати зворотний зв’язок учень-учитель.
Після завершення практики студенти-практиканти здали всі звітні документи, згодом відбулася підсумкова конференція, на якій студенти захистили матеріали практики. До захисту практики були допущені усі cтуденти, котрі в повному обсязі виконали завдання програми практики та вчасно оформили звітну документацію.