Виробнича практика студентів 4 курсу спеціальності “Початкова освіта”

Виробнича практика 2 є логічним продовженням виробничої педагогічної практики студентів і завершальним етапом професійно-педагогічної підготовки випускника закладу вищої освіти. Вона передбачає багатогранну діяльність студента на робочому місці вчителя-предметника та класного керівника. Проходячи практику в закладах загальної середньої освіти, майбутній фахівець адаптується до умов освітнього простору. Зміст педагогічної практики на ІV курсі передбачає врахування особливостей науково-дослідної, діагностичної діяльності вчителя з учнями що зумовлює різноманітність форм, методів, засобів навчання основних фахових предметів та забезпечення викладання навчальних предметів згідно з НУШ, тобто відбувається ускладнення за обєктом, змістом і характером діяльності студентів.
“Цьогоріч студенти 4 курсу спеціальності Початкова освіта проходять виробничу практику 2 у різних закладах загальної середньої освіти. Зокрема Андрійчук Уляна набуває досвіду у Рунгурському ліцеї Печеніжинської ОТГ. Зустріч з класним керівником 3 класу Ганною Василівною підтвердила хорошу підготовку нашої студентки”, – зазначила завідувач кафедри педагогіки і психології  Поясик Оксана Іванівна.