Зустріч за круглим столом

В рамках обговорення освітньої програми спеціальності «Початкова освіта» кафедрою педагогіки і психології було організовано круглий стіл за участю заступників директора з навчально-виховної роботи Коломийських ліцеїв № 1, 8 Граб Л.Б., Волощук У.З., директора Інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради Івано-Франківської області Михайлової Л.М., випускників інституту (Будзуляк Г., Андрусяк П.В.), які працюють вчителями початкових класів та здобувачів вищої освіти, що навчаються на даній освітній програмі.

Під час роботи круглого столу педагогами-практиками та студентами було висловлено низку пропозицій щодо вдосконалення програмного змісту освітніх компонентів та практичної підготовки майбутніх фахівців початкової освіти.