Турнір з настільного тенісу з нагоди Дня студента

В Коломийському навчально-науковому інституті!
У Коломийському навчально-науковому інституті відбувся тенісний турнір серед студентів денної форми навчання спеціальностей “Українська мова і література”, “Початкова освіта”, “Фізичне виховання”. На початку заходу зі словами привітань з нагоди студентського свята виступили заступник директора Ольга Василівна Слипанюк та завідувач кафедри філології Олександр Маркіянович Солецький. Розпочали гру доктор філологічних наук Олександр Маркіянович Солецький та майстер спорту Марія Василівна Чепіль. Перемогла дружба!
Однак вітаємо переможців!
Палійчук Василь – 1 місце,
Проданюк Юрій – 2 місце,
Голіней Віктор – 3 місце,
Маринець Вікторія – 1 місце,
Струк Надія – 2 місце,
Іванюк Іванна – 3 місце.
Вітаємо студентів Коломийського навчально-наукового інституту з Днем студента, бажаємо реалізації всіх планів, здійснення шалених мрій, успіхів та перемог!
Організатори тенісного турніру – викладачі кафедри педагогіки і психології Марія Василівна Чепіль та Галина Юріївна Микитюк.