27 вересня відбулася зустріч студентів Коломийського навчально-наукового інституту з випускниками ЗОШ I-III ступенів села Пістинь Косівського району.Протягом цього дня викладачами інституту було здійснено профорієнтаційну бесіду з випускниками школи і розповсюджено  буклети з інформацією для абітурієнтів.Відбулася зустріч старшокласників з М.В. Чепіль, старшим викладачем кафедри педагогіки і психології, майстром спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу. Також відбулася товариська зустріч з волейболу між студентами спеціальності “Середя освіта (фізична культура)” та старшокласиками Пістинської ЗОШ.